Σχολικοί Αθλητικοί Αγώνες – συγχαρητήριο

Θερμά συγχαρητήρια στην ομάδα βόλλευ των κοριτσιών η οποία μετά από έναν καταπληκτικό τελικό-ντέρμπι που πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 4/3/2020 στο Ε.Α.Κ. , κατέκτησε τη δεύτερη θέση μεταξύ των Λυκείων της Βέροιας!

Η σχολική ομάδα πετοσφαίρισης των μαθητριών του σχολείου μας αποτελείται από τις οι μαθήτριες:

1. Γεωργιάδου Μαρία
  2. Ιντζεβίδου Ελένη
  3. Καλογεράκη Σοφία
  4. Μουρατίδου Αγγελική
  5. Μουρατίδου Γεωργία
  6. Παυλίδου Κωνσταντίνα
  7. Σαράφη Μαρία
  8. Σέρμπου Αναστασία

Θερμά συγχαρητήρια αναλογούν και στον προπονητή της ομάδας, καθηγητή Φ.Α. του σχολείου μας κ. Μουρατίδη Γεώργιο.

Συγχαρητήρια επίσης στην ομάδα ποδοσφαίρου των αγοριών που προχώρησαν στη Β’ φάση και στις ομάδες βόλλευ και μπάσκετ αγοριών.

Η ομάδα ποδοσφαίρου αγοριών αποτελείται από τους μαθητές:

Γιαννουσόπουλο Γεώργιο, Συγκελάκη Γεώργιο, Βράνα Γεώργιο, Μπουτσακτσή Ιορδάνη, Μπέλμπα Κριστιάν, Πασσιά Αριστείδη, Μωϋσίδη Γιάννη, Γεωργόπουλο Γιάννη, Τσιουγγαρή Αθανάσιο, Κολοκοτρώνη Παναγιώτη, Χασιώτη Παναγιώτη, Καραμπάλιο Ορέστη, Τσαπρατζή Αθανάσιο, Τσιγγενόπουλο Χρήστο, Σιαφαρίκα Ιωάννη, Ζαμάνη Πέτρο, Ακρίβο Φώτιο και Παπαγεωργίου Στέφανο.

Η ομάδα βόλλευ αγοριών αποτελείται από τους μαθητές:

Παπαθανασίου Χρήστο, Γρηγοριάδη Λάζαρο, Λεβέντη Χρήστο, Ράλλη Δημήτριο, Παπαδόπουλο Γεώργιο, Μπαρμπαρούση Γεώργιο, Δάιο Γρογόριο, Παπαβασιλείου Δαυίδ-Ιάκωβο, Ιωαννίδη Μάξιμο.

Η ομάδα καλαθοσφαίρισης αγοριών αποτελείται από τους:

Λιόντο Γεώργιο, Μπάλτο Άγγελο, Τσαπραντζή Ιωάννη, Καμπανό Αλκιβιάδη, Ορφανίδη Αλέξανδρο, Δροσινό Δημήτριο, Γκαρμπούνη Ιωάννη, Ιακωβίδη Νικόλαο, Καρατζιούλα Σταύρο.